Tekninen tuki

Opastamme mielellämme Finnsementin asiakkaita korkealaatuisten betonirakenteiden ja -tuotteiden teossa. Kysy myös tuote-esitteitä ja teknisiä ohjeita sekä tuotteiden laatutietoja.

Myös Finnsementin myynnin ja markkinoinnin henkilökunta osaa neuvoa sinua teknisissä kysymyksissä.

 

Satu Kosomaa
Asiakastukipäällikkö
0201 206 339
satu.kosomaa@finnsementti.fi
Sini Ruokonen
Kehityspäällikkö
0201 206 209, 040 415 3311
sini.ruokonen@finnsementti.fi
Heikki Alarautalahti
Myyntipäällikkö
0201 206 204, 050 322 3169
heikki.alarautalahti@finnsementti.fi
Iiro Aro
Myynnin tiimipäällikkö
0201 206 447, 050 421 1500
iiro.aro@finnsementti.fi
Jarkko Riepponen
Myyntipäällikkö
0201 206 437, 0400 537 392
jarkko.riepponen@finnsementti.fi
Jukka Tuohino
Myyntipäällikkö, stabiloinnit ja säkkisementit
0201 206 205, 045 341 5431
jukka.tuohino@finnsementti.fi
Back to top